Prejsť na obsah

Revolúcia v príprave kávy - Bezdrôtový kávovar Comet

Revolúcia v príprave kávy - Bezdrôtový kávovar Comet - FutureCoffee.eu

Káva je pre mnohých z nás denným rituálom a nezaobídeme sa bez nej. Nie je však nič horšie ako čakanie na dokonalú šálku kávy, keď sme zaspali, alebo len nemáme ráno čas si pripraviť kávu. Aj keď existujú rôzne spôsoby, ako si kávu pripraviť, kávovar Comet prináša novú úroveň jednoduchosti a pohodlia. Je to prístroj, ktorý vám poskytuje kvalitnú kávu kedykoľvek a kdekoľvek, len jednoduchým stlačením tlačidla.

Bezdrôtový prenosný kávovar Comet je ľahký a kompaktný, ale zároveň silný a výkonný. Na prevádzku využíva batériu, ktorú si môžete nabíjať pomocou USB-C kábla. To znamená, že môžete kávovar nosiť so sebou kamkoľvek sa vydáte a pripraviť si dokonalú kávu kedykoľvek budete mať chuť.

Kávovar Comet disponuje technológiou Fast-Brew, ktorá vám extrahuje vašu obľúbenú Future Coffee s tlakom až 20 barov a to do 30 sekúnd. Navyše, kávovar Comet má zabudovaný Self-Heating systém, ktorý ohreje studenú vodu na ideálnych 96 stupňov Celzia v priebehu 3 až 4 minút. Táto teplota je presne tá, pri ktorej chcete extrahovať svoju Future Coffee, aby ste si mohli vychutnať jej dokonalú chuť.

Technológia High-Pressure vytvára vysoký tlak, čo umožňuje pare preniknúť do kávových zŕn, ktoré sú úplne extrahované a uvoľnené. Toto znamená, že váš Comet dokáže pripraviť kávu s vynikajúcou chuťou a aromou.

Čo sa týka kapacity, kávovar Comet Vám na jedno nabitie pripraví až 4-6 šálok kávy zo studenej vody a až 100 šálok z vriacej vody. Navyše, kávovar Comet je kompatibilný s rôznymi typmi kávových kapsúl, ako sú napríklad Nespresso.

Objednáte si ho na: https://futurecoffee.eu/collections/produkty/products/comet

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené

Limitovaná produkcia

Naša káva je limitovaná mesačne napraženými kilami

Zásada čerstvého praženia

Každé odoslané balenie obsahuje len čerstvo praženú kávu

Ste súčasťou komunity

Pri pití Future Coffee si naša komunita dobrosrdečných ľudí posiela energiu.

Expresné DPD dodanie

Všetko začne po prvej šálke ktorú môžete mať u Vás už od 24h