Prejsť na obsah

Ekologická a zdravšia alternatíva kapsulovej kávy - Oceľové kapsule F-caps

Ekologická a zdravšia alternatíva kapsulovej kávy - Oceľové kapsule F-caps - FutureCoffee.eu

Kapsulová káva sa stala v posledných rokoch veľmi populárnou, pretože umožňuje rýchlu a jednoduchú prípravu kávy doma alebo v kancelárii. Avšak, vedeli ste, že každú minútu sa na celom svete spotrebuje viac ako 7 miliónov týchto kapsúl? To je obrovské množstvo odpadu a zdroj znečistenia pre náš svet. Našťastie, existuje alternatíva - oceľové kapsule F-caps.

Používanie F-caps je jednoduché, ekologické a hlavne zdravšie ako používanie bežných kapsúl, ktoré sú hermeticky uzavreté a v ktorých sa káva extrahuje cez hliník. Oceľová F-kapsula je navrhnutá tak, aby jednoduché čistenie bolo prioritou a je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele so silikónovým tesnením. F-caps obsahujú tiež portafilter/kávový filter, ktorý zlepšuje štruktúru a kvalitu kávy.

Jednou z hlavných výhod F-caps je ich ekologické využitie. Kapsule sa dajú použiť až 10 000 krát, čo znamená, že vytvoria oveľa menej odpadu ako bežné jednorázové plastové kapsule. Kapsule sú celé z ocele na rozdiel od iných značiek, čo zaručuje ich odolnosť a kvalitu extrahovanej kávy.

Ďalšou výhodou oproti bežným kapsulám je, že môžete naplniť kapsulu podľa presného množstva gramov kávy, čo umožňuje prispôsobiť silu kávy vašim preferenciám. Okrem toho, môžete si pripraviť Future Coffee v cenovo dostupných kávovaroch a ušetriť až 80 % nákladov na kapsulovú kávu.

F-caps sú tiež bezpečnejšie pre vaše zdravie, pretože neobsahujú BPA ani hliník. Kapsuly sú netoxické aj pri zahrievaní materiálu, takže si môžete byť istí, že káva, ktorú pijete je bezpečná pre vaše zdravie. Navyše, F-caps možno umývať aj v umývačke riadu, čo zaručuje ich ľahké a rýchle čistenie.

V závere môžeme povedať, že F-caps sú výbornou alternatívou k bežným jednorázovým plastovým kapsulám. Objednáte si ich na: https://futurecoffee.eu/collections/ekologicke-kapsule/Pody

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené

Limitovaná produkcia

Naša káva je limitovaná mesačne napraženými kilami

Zásada čerstvého praženia

Každé odoslané balenie obsahuje len čerstvo praženú kávu

Ste súčasťou komunity

Pri pití Future Coffee si naša komunita dobrosrdečných ľudí posiela energiu.

Expresné DPD dodanie

Všetko začne po prvej šálke ktorú môžete mať u Vás už od 24h