Prejsť na obsah

Future Coffee Dubai: Zážitok plný energie a vôní Dubaja v každej šálke

Future Coffee Dubai: Zážitok plný energie a vôní Dubaja v každej šálke - FutureCoffee.eu

Dubaj, jedno z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich miest na svete, je plné zaujímavých miest, ktoré ponúkajú návštevníkom možnosť načerpať silu a inšpiráciu. A ak hľadáte spôsob, ako si počas náročných dní navýšiť úroveň šťastia a sily, Future Coffee Dubai je tou správnou voľbou.

Táto káva prináša do každej šálky kúsok eufórie a energie, ktorý vám pomôže prekonať každodenné výzvy. Vôňa a chuť tejto kávy vás prenesie do zákutí Dubaja, kde môžete cítiť ducha tohto fascinujúceho mesta.

Future Coffee Dubai je zmes 70% Arabica a 30% Robusta z Karibiku a Indie. Jej jemná zmes poskytuje sviežu, aromatickú nôtu s príjemnou sladkosťou, ktorá sa na podnebí prejavuje dotykom kakaa a lieskového oriešku. Táto kombinácia prírodných chutí dáva tejto káve vznešený charakter.

Pri degustácii tejto kávy sa vám otvoria úplne nové svety chutí a vôní. Čuchom pocítite teplé korenie, sladký tabak, kakao a lieskový oriešok. Je to nezvyčajne bohaté a intenzívne, s dokonalou rovnováhou a presnosťou. Pocit chuti je vynikajúco štruktúrovaný, šťavnatý a komplexne bohatý s obrovskou dávkou jemnosti. Káva má vytrvalý a plný charakter v dlhom závere. Jednoducho úžasná a vyvážená.

Kávovníky, z ktorých Future Coffee Dubai pochádza, rastú v nadmorskej výške 900 až 1150 metrov v pôde sopečného pôvodu. Rastú v tieni zmiešaných, pôvodných stromov a banánovníkov. Zrážky v tejto oblasti dosahujú 1300 až 1400 mm ročne a priemerná ročná teplota je 21 ° C.

Po zbere kávových zŕn sa používa prírodná metóda prania, ktorá pomáha odstrániť z kávových zŕn nečistoty a sušený slnkom na 100% na lôžkach. Po dokončení procesu sušenia sa kávové zrná trie a triedia, aby sa odstránili prípadné nečistoty a zabezpečila sa jednotná kvalita kávových zŕn.

Future Coffee Dubai ponúka skutočne vznešený charakter a dokonale vyváženú chuť. Táto káva je určená pre ľudí, ktorí hľadajú niečo viac ako len rýchle zobudenie, ale ktorí hľadajú kávu, ktorá im poskytne eufóriu a energiu počas dôležitých dní.

Objednajte si ju TU: https://futurecoffee.eu/products/dubai-premiova-zrnkova-kava

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené

Limitovaná produkcia

Naša káva je limitovaná mesačne napraženými kilami

Zásada čerstvého praženia

Každé odoslané balenie obsahuje len čerstvo praženú kávu

Ste súčasťou komunity

Pri pití Future Coffee si naša komunita dobrosrdečných ľudí posiela energiu.

Expresné DPD dodanie

Všetko začne po prvej šálke ktorú môžete mať u Vás už od 24h